היום גיליתי

במשך תקופה ארוכה סבלתי מאנרגיה רעה בבית, עד שחבר שלי הכיר לי את הטריק המדהים הזה

לא משנה כמה מוזר זה נשמע לכם, אבל אתם באמת יכולים לשפר את האנרגיה בבית שלכם. ואנו מדברים על אנרגיה שלילית שבני אדם משחררים.

האנרגיה יכולה להיות מבעלי בית ישנים או דיירים ישנים, או אנרגיה שנשארה מריב שהיה לכם עם בן או בת  ה זוג.

ישנם כוחות שאי אפשר לראות, ואחת מהן היא אנרגיה והתצורות השונות שלה. למרות שאנו לא מסוגלים לראות אותה, אנו בהחלט מסוגלים להרגיש אותו. בכל מקום ובכל מצב.

איך צנצנת מים יכולה לעזור לכם לגלות אנרגיה שלילית בבית

האם קרה לכם פעם שנכנסת לחדר והרגשתם הרגשה מפחידה ומצמררת, כמות גדולה של אנרגיה שחורה? או להיפך, אתם נכנסים לחדר ומתמלאים השראה והרגשה טובה. הדברים האלה קורים לכולם, אם לטובה או לרעה.

במחקר שנערך באוניברסיטת מישיגן הם גילו שאנרגיה יכולה להיקשר לחפצים מסוימים. תלוי באנרגיה הקיימת, לפעמים היא יכולה לגרום למחלות, ולפעמים לגרום לריפוי.

ד"ר אמוטו הוכיח לפני שנים רבות שהעולם הפיזי סביבנו מושפע מהאנרגיה הנוכחית. הוא גם עשה ניסוי על הקריסטליות של המים, ואיך מוזיקה, מילים, מחשבות ורגשות משפיעות.

אז לפני שאתם צועקים על חיית המחמד, בן או בת הזוג או הילדים שלכם, זכרו שהאנרגיה שאתם משחררים תשפיע על התאים מבוססי המים בגוף שלכם. אבל ישנן חדשות טובות מכיוון שההיפך אפשרי גם כן.

נסו את הניסוי הנפלא הזה בעצכם, אין צורך במרכיבים מיוחדים, וסביר להניח שיש לכם אותם בבית.

מלכודת אנרגיה שלילית

מרכיבים:

הוראות:

הכניסו את כל המרכיבים לכוס זכוכית, וערבבו היטב. שימו את הכוס במקום בו אתם מבלים הכי הרבה זמן בבית, ותנו לה לשבת שם במהלך היום. אתם יכולים לראות אם המלך מתרומם, הוא לוכד את האנרגיה השלילית, וכשהוא מסיים לספוג אותה, אז אתם יכולים לשים אותה בחדר אחר.

תגובות פיסבוק
Exit mobile version